Yhteystiedot

Suomen Metsäyhdistys ry

Salomonkatu 17 A
00100 Helsinki
info@smy.fi | 09 685 0880

Henkilöstö

Kirsi Joensuu

Kirsi Joensuu

+358 40 8400642

kirsi.joensuu@smy.fi

Tarja Etelämaa

Tarja Etelämaa

+ 358 40 505 1529

tarja.etelamaa@smy.fi

Sirpa Kärkkäinen

Sirpa Kärkkäinen

+358 50 3512 416

sirpa.karkkainen@smy.fi

Anna Kauppi

Anna Kauppi

+358 400 702 102

anna.kauppi@smy.fi

Elina Antila

Elina Antila

+358 50 351 2411

elina.antila@smy.fi

Kai Lintunen

Kai Lintunen

+358 50 351 2415

kai.lintunen@smy.fi

Suvi Pessala

Suvi Pessala

+358 45 657 5442

suvi.pessala@smy.fi

Anne Turunen

Anne Turunen

+ 358 45 6575 440

anne.turunen@smy.fi

Tero Karjalainen

Tero Karjalainen

+358 50 355 1049

tero.karjalainen@smy.fi

Martin Antell

Martin Antell

+358 50 354 6757

martin.antell@smy.fi

Kaarina Aro

Kaarina Aro

+358 50 374 5677

kaarina.aro@smy.fi

Virpi Korhonen

Virpi Korhonen

+358 400 697 973

virpi.korhonen@smy.fi

Eveliina Pokela

Eveliina Pokela

+358445600006

eveliina.pokela@smy.fi

Elena Ramsurrun

Elena Ramsurrun

+358 9 685 0880

elena.ramsurrun@smy.fi

Vilma Issakainen

Vilma Issakainen

+358 50 402 7579

vilma.issakainen@smy.fi

Laskutustiedot

Maksuliikenteen nopeuttamiseksi pyydämme teitä lähettämään laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina alla mainituin tiedoin.

Nimi: Suomen Metsäyhdistys ry
Verkkolaskutusosoite (OVT): 003702887709
Välittäjä: Basware Oyj
Välittäjän OVT: 003705925424
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Mikäli yrityksellänne ei ole valmiuksia lähettää laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan laskut Itellan skannauspalveluun osoitteeseen:

Suomen Metsäyhdistys ry
PL 6221 00021

Tämä laskutusosoite on tulostettava myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen, jotta lasku kohdistuu skannattaessa oikein.

Vaihtoehtoisesti voit toimittaa laskun sähköpostitse joko .PDF tai .TIF tiedostona osoitteeseen: SMY.FI.P.100988-5@docinbound.com

Laskutukseen liittyviä lisätietoa ja ohjeita antaa: Balance-Team Oy p. 020 7209 720